Oferta

PKS "Radość" Warszawa  To uznana marka na piłkarskiej mapie Warszawy. Zapraszamy wszystkie dzieci wieku 4-16 lat.

Celem działalności klubu jest zaszczepienie miłości do piłki nożnej i wychowanie poprzez sport. W naszym klubie każdy zawodnik znajdzie coś dla siebie. Posiadamy grupy ligowe, które reprezentują klub na Mazowieckich boiskach oraz grupy rekreacyjne gdzie nadrzędnym celem jest RADOŚĆ i ZABAWA :)

Chcemy by Nasi wychowankowie przechodząc wszystkie szczeble szkolenia w PKS Radość na końcu swej młodzieżowej ścieżki zasilali szeregi drużyny seniorskiej, która obecnie swoje mecze rozgrywa w Klasie "Okręgowej". Jest to znakomite przetarcie przed kontynuowaniem kariery piłkarskiej na zawodowym szczeblu! 

 

Trenerzy
Mateusz
Chmielewski

Mateusz Chmielewski - jest Trenerem z licencją UEFA A. Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami jako trener. Z PKS-em związany był jako zawodnik grup młodzieżowych, oraz jako zawodnik serniorów. W Naszym klubie jako Trener pracuje nieprzerwanie od 2013 roku, kiedy to objął zespół seniorów naszego klubu występujący wówczas w IV lidze. Od 2015 roku jest opiekunem rocznika 2007, który z powodzeniem rywalizuje w rozgrywkach MZPN. Trener Mateusz od marca 2018 roku jest również Prezesem PKS Radość.

Sebastian
Jarosiewicz

Trener Sebastian Jarosiewicz jest opiekunem roczników 2005 oraz 2006. Jako Trener młodzieży pracuje w Naszym klubie od 2015 roku, kiedy to objął reaktywowany rocznik 1998. Trener Sebastian całe swoje piłkarskie życie spędził właśnie przy Wielowiejskiej, gdzie przeszedł wszystkie szczeble szkolenia od żaka aż do seniora. Trener Sebastian nadal jest aktywnym zawodnikiem pierwszego zespołu PKS Radość. Identyfikuje się licencją trenerską UEFA C.

Patryk
Olszewski

Maciej
Niemczyk